Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na wynajem Kowanówko - Oferty wynajmu budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Hala ogrzewana Kowanówko

Kowanówko,wielkopolskie

3 500 zł200 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajem Hala 200 m2. Pomieszczenia socjalne. Kowanówko. Przedmiotem wynajmu jest: hala/warsztat o powierzchni 200 m2, plus Wiata, usytuowane na działce ok. 1000 m2 w miejscowości Kowanówko.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy, Piątkowo

Piątkowo,Poznań(Kowanówko + 31 km)

500 zł30 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

POlecam do wynajęcia kontenery morskie 40 stopniowe hc,o pow. 30m2 z całodobową ochroną, z bezpłatnym parkingiem i oświetleniem zewnętrznym .Są one piętrowe, czynsz na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Hala klimatyzowana, ul. Szparagowa

Wysogotowo(Kowanówko + 30 km)

24 500 zł671,59 m² 36,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecamy do wynajęcia nowoczesny obiekt magazynowo-biurowy zlokalizowany po zachodniej stronie Poznania w Wysogotowie. Doskonała lokalizacja gwarantuje szybki wyjazd na autostradę A2, ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Mosina

Mosina(Kowanówko + 48 km)

12 500 zł510 m² 24,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz nieruchomości idealnej na prowadzenie działalności gospodarczej? Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu budynku produkcyjno-magazynowo-biurowego położonego w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Hala klimatyzowana Poznań

Stare Miasto,Poznań(Kowanówko + 31 km)

36 000 zł2 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajem. Hala przemysłowa 2000 m2. Pow. Socjalno-biurowe 300 m2. Plac utwardzony. Poznań: krzyżowniki / smochowice. Przedmiotem wynajmu jest nieruchomość gruntowa o zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Hala klimatyzowana Głuchowo

Głuchowo(Kowanówko + 37 km)

52 000 zł4 000 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Park logistyczny zlokalizowany w bliskości od skrzyżowania drogi ekspresowej z autostradą A2 to nowoczesny kompleks hal magazynowych z biurami, idealny do celów produkcyjnych.